Про проєкт

Веб-портал «Компас – твій зелений дороговказ до членства в ЄС» – онлайн інструмент для підвищення спроможності усіх стейкхолдерів в Україні, які займаються чи цікавляться питаннями вступу України в ЄС у частині довкілля та зміни клімату. Веб-портал допоможе зорієнтуватись у завданнях, які стоятимуть перед Україною під час переговорного процесу за Главою 27 (довкілля і зміна клімату).

Центральним елементом веб-порталу є база acquis communautaire, що містить основні акти ЄС у сфері довкілля та зміни клімату, включно з їх описом, метою та іншою офіційною інформацією.

Веб-портал є динамічним інструментом: інформація буде регулярно оновлюватись, будуть додані нові документи. Кожен користувач у будь-який момент може самостійно створити всій власний актуальний довідник актів ЄС у сфері довкілля і зміни клімату, чи у будь-якому тематичному під-секторі. Для цього слід скористатись функцією “завантажити” у розділі База acquis (щоб заванатажити окремий розділ чи увесь довідник) або натиснувши на “завантажити акт” на сторінці будь-якого акту.

Веб-портал створений у рамках проєкту «На шляху до членства в ЄС: завдання у сфері довкілля і зміни клімату», що реалізується Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».